У Рівному нові «розумні» зупинки будуть до кінця року: де та за яких умов?

Близько 30 табло на зупинках громадського транспорту планують встановити до кінця року у Рівному

За кошт громадського бюджету. Для цього поки хочуть змінити розпорядника коштів. Тобто передати проект з управління транспорту в управління ЖКГ.

Фірми, які б хотіли займатись «розумними зупинками», у Рівному є, але вони не хочуть співпрацювати із ПрАТ «Рівнеобленерго».

Про ситуацію повідомила головний спеціаліст міського управління транспорту та зв’язку Наталя Провоторова:

Фірм, які власне пропонують ці табло і хочуть їх встановлювати, вистачає. Але ніхто із них не зацікавлений у тому, щоб проводити розрахунки із енергопостачальною організацією. А ми власними силами не можемо ці "розумні" зупинки підключити до електромережі та потім їх обслуговувати. Начальник управління просить про зміну розпорядника коштів на цей проект. Ми вважаємо, що це може бути міське житлово-комунальне управління міста.

За словами Наталі Провоторової, в управлінні ЖКГ є можливість підключати «розумні» зупинки до світлофорів, наприклад. І обслуговувати їх також зможуть спеціалісти цього управління.

Як зазначила Наталя Провоторова, у проекті «розумних» зупинок вказано 30 таких об’єктів. Вони, зокрема, мали б розташовуватися у таких районах міста: Льонокомбінат, район ТРЦ «Чайка», 12 школа, майдан Незалежності, центральний ринок, Макарова, Енергетиків (кладовище «Нове»).

Зауважимо, що проект передбачає облаштування 30 зупинок громадського транспорту у Рівному електронним табло, вільним доступом до мережі Інтернет та пристроями для зарядки мобільних телефонів. На це з громадського бюджету міста просили 958 000 грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень