Чому подорожчало пшоно?

Нещодавно пшоно продавали майже по 8 гривень, а тепер ціна сягнула понад 20 гривень

Продавці круп кажуть, що пшоно здорожчало через літню засуху і водночас зливи. Експерти пояснюють це зростанням попиту на таку продукцію. Адже у пошуках дешевших продуктів українці переходять на крупи, які раніше не були такими популярним.

- Українці стали купувати більше круп. Це означає, що ними заміняють решту продуктів, які коштують дорожче, - написав у Facebook директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

За січень-серпень, повідомляє Олексій Дорошенко, пшоно подорожчало на 4,8 грн, до 19,8 грн/кг. Крупа ячна додала в ціні 1,1 грн. Коштує 10,6 грн/кг. Кілограм пшеничного борошна подорожчав на 80 коп., до 10,2 грн. Ціна на макаронні вироби зросла на 1,1 грн. Кілограм у середньому коштує 15,6 грн.

На сьогодні, за словами продавців круп, найбільше продається рис та горох, який не піднявся в ціні. 

У січні-серпні подешевшала гречка, яйця, яблука, м'які сири та цукор. Ціна знизилася від 1 до 5 грн. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень