Чому не працював Viber та інші додатки

Стався глобальний збій

В Україні користувачі скаржилися, що не працюють додатки Viber, Mono, Spotify, Waze, Tinder, Soundcloud тощо.

Перші скарги почали з'являтися зранку 10 липня: люди не могли скористатися частиною програм, які встановлені на їхніх пристроях.

У різних країнах світу скаржилися також, що не працює Pinterest, TikTok, Fitbit, Call of Duty, Snapchat, додаток The New York Times, Strava тощо. Частина компаній швидко зреагували та попередили користувачів, що видалення та перевстановлення додатків не допоможе.

Близько 15:45 за Києвом в Україні додатки запрацювали. Розробники, які серед перших помітили проблеми зі своїми додатками, кажуть, що деякі з них не працювали до семи годин.

Урешті компанія Facebook визнала, що проблеми виникли з додатками для операційної системи iOS, які використовують iOS SDK (Software Development Kit) від Facebook.

У кожній країні, крім загальносвітових програм, є список своїх національних додатків, які не працювали. Приміром, від проблем із Viber потерпали в Україні, Росії та Білорусі.

Про це повідомляє ВВС-Україна.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень