Чому, згідно з прикметами, не можна залишати на ніч брудний посуд на кухні

На замітку господиням

В черговий раз скаржачись на головний біль і безсоння, мало хто з нас вважає, що його причиною може стати залишений на ніч на кухні брудний посуд.

Тим часом наші предки ставилися до цього дуже серйозно.

І в числі інших обрядів, покликаних убезпечити будинок і залучити удачу, ніколи не забували про чистоту посуду.

Ми вирішили розібратися в питанні і тепер точно знаємо, чому все-таки не можна залишати брудний посуд в мийці.

Причина перша, забобонна

Наші предки вірили, що в кожному будинку живе його дух — домовик. І всіма силами намагалися не розсердити «господаря».

Адже ображений домовик буде мстити.

Вірними ознаками його невдоволення служать зниклі або знайдені в абсолютно несподіваних місцях речі. Особливо чайні ложечки і шкарпетки без пари.

А також шарудіння і зітхання, що лунають в нічний час.

Домовик переживає за наше благополуччя, тому поводиться, як строгий батько. Більше іншого його засмучують сварки в будинку, брудний посуд, залишений на ніч, і ножі на столі.

Причина друга, езотерична

Знавці містичних навчань твердо впевнені, що залишені з вечора брудні тарілки приваблюють і підживлюють негатив, що обіцяє нечупарам безліч різних бід.

Подружжя може зіткнутися зі сварками і зрадою. Брудні кухлі обіцяють проблеми з грошима і невдачі в справах. Ополоник, залишений в каструлі на ніч, обіцяє бідність. Багато брудних ложок і виделок — до пліток і скандалів на роботі.

Незаміжня дівчина, у якої брудний посуд ночує в раковині, буде відштовхувати і відлякувати всіх чоловіків.

 

Її також може замучити безсоння або сон буде неспокійним.

Той факт, що все перераховане має під собою реальну основу, підтверджують фахівці з феншуй, біоенергетики і навіть психологи.

Не даремно в англійській мові є слово mess, яке може перекладатися як «безлад» і «неприємності». Ці поняття взаємопов'язані.

Слід згадати і про те, що надійним засобом для захисту від темних сил з давніх-давен вважалося вирощування в житлі особливих «захисних» рослин. До них можна сміливо віднести і звичайний домашній алое, який скромно стоїть на вашому підвіконні.

Причина третя, об'єктивна

Потрібно відзначити, що є і абсолютно раціональні причини не залишати брудний посуд на ніч. Адже крім злих сил залишки їжі в раковині привертають комах. А також служать благодатним середовищем для розмноження хвороботворних бактерій.

Особливо актуальним це стає в літній період, коли через високі температури швидкість розмноження мікробів багаторазово збільшується.

Також не слід забувати, що набагато простіше обполоснути сковороду або каструлю з вечора, не чекаючи, поки до неї присохнуть залишки їжі.

Коли ви наводите порядок в будинку, ви також наводите порядок у своєму житті і навіть у своєму минулому, — говорить головний принцип раціонального прибирання від японки Марі Кондо. Де порядок панує, там щастя гостює, — перегукується з ним народна мудрість.

І якщо якісь забобони допомагають нам навести порядок на кухні та в житті, стати трішки щасливішими і уникнути бід, то значить не такі вже вони й погані. Бажаємо вам чистоти та порядку на кухні, здоров'я, радості й гарного настрою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень