![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вона попросила зарахувати її до лав іноагентів її країни
Співачка Алла Пугачова опублікувала в соцмережах «звернення до Мін'юсту РФ», в якому попросила зарахувати себе «до лав іноагентів своєї улюбленої країни».
Пугачова заявила, що солідарна зі своїм чоловіком Максимом Галкіним — «чесною, порядною та щирою людиною, справжнім та непідкупним патріотом Росії», який бажає своїй країні «мирного життя, свободи слова» та припинення загибелі людей «за ілюзорні цілі».
У заяві Пугачової прямо не згадувалися «війна» або «спеціальна військова операція», однак говорилося, що Максим Галкін бажає Росії, зокрема, «припинення загибелі наших хлопців за ілюзорні цілі, які роблять нашу країну ізгоєм і обтяжують життя наших громадян».
Прикметно, що російські ЗМІ процитували лише першу частину поста Пугачової — про те, що вона просить «зарахувати себе до лав іноагентів»; деякі з них включили й слова про те, що вона «солідарна зі своїм чоловіком». Втім, ніхто не процитував слова про загибель людей за «ілюзорні цілі».
Чимало українців хейтять Аллу Пугачову у мережі. Але фахівці пояснюють, що зверталася вона не до українців – а до своєї аудиторії, яку вона добре знає. Це аудиторія, на яку спирається й президент рф.
Чому для нас це важливо? Бо це послаблює путіна. А значить, розбалансовує владу в Росії. А значить, послаблює її. Ми маємо пам’ятати, що найкращий сценарій для нас – то розпад імперії. Чи хоче цього Пугачова? Звісно, ні. Але чи збільшують її слова ймовірність саме такого сценарію – так, - пише видання Главред.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК