Чому США «кидаються» на Україну: Політолог «розсекретив» задум Трампа

До чого варто бути готовими

Політолог та керівник Центру аналізу й стратегії Ігор Чаленко заявив, що Україні слід бути готовою до можливих «турбулентностей» у міжнародних відносинах.

Попри будь-які зміни у світовій політиці, варто спиратися на власні сили. При цьому потрібно продовжувати співпрацю з міжнародними партнерами, розуміючи, що їхня політика може змінюватися залежно від зміни влади в тих чи інших країнах.

Зараз США намагаються переконати Україну підписати угоду про рідкоземельні метали, тож тиск на Київ зростає. Україні важливо отримати максимально вигідні умови, але до підписання документа варто очікувати різкі висловлювання та критику на різних рівнях.

Ігор Чаленко також звертає увагу на зміни у риториці щодо України з боку американських політиків та бізнесменів. Наприклад, Ілон Маск вже заявляє, що значна частина коштів на військову допомогу нібито осідає в американських чиновників, а не надходить до України.

Сьогодні вони кажуть одне, завтра – інше. Маятник буде розгойдуватися, і ми повинні бути готові до таких коливань, – пояснив Ігор Чаленко.

Крім того, в Сполучених Штатах формується своєрідний культ Дональда Трампа, і його прихильники можуть болісно реагувати на будь-яку критику з боку України. Наприклад, певні висловлювання президента України Володимира Зеленського щодо дезінформації могли бути сприйняті у США як недоречні.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень