Чому почастішали повітряні тривоги

Тепер росія атакує всю Україну майже щоночі

Фото з сайту "24 канал"

Причиною почастішання повітряних атак є те, що

росія хоче змусити Україну відкласти контрнаступ.

Тому атакує одночасно з кількох напрямків і націлюється при цьому на центри управління в Києві та на інші важливі об’єкти.

Про це виданню CNN розповів офіційний представник США, який обізнаний у ситуації. Прізвища його не розголошують. 

Він вважає, що,

атакуючи українські міста, кремль сподівається, що Україна відкладе контрнаступ. Також таким чином хоче заплутати українську протиповітряну оборону.

Але, на думку чиновника, українські військові справляються з атаками і перехоплюють більшість російських ракет і безпілотників. До того ж така активність росії - на руку Україні, бо виснажує запас боєприпасів. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень