Чому мінеральну воду не можна пити кожного дня? (ВІДЕО)

Пояснення біохіміка

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Вода – основа здоров'я.

Тож лікарі радять стежити за водним балансом та пити до двох літрів рідини в день. Втім, не вся вода однаково корисна – справа в мінералізації, повідомляє ТСН.

Біохімік Гліб Репіч розповів, що мінералізація – це вміст розчинених речовин на літр. Тобто це мікроелементи: солі, які є у воді.

Якщо таких солей менше ніж 1 г/л – це звичайна столова вода. Її можна пити без обмежень. Якщо більше – це вже мінеральна вода, ідентичної не існує. Мінеральність води залежить від родовища та того, з якими гірськими породами вода контактувала під землею, – розповів біохімік.

Для того, щоб «на око» визначити мінералізацію води, досить провести невеликий експеримент.

Для цього треба взяти звичайну бутельовану та мінеральну воду. Обидві підігріти й випарувати.

В результаті отримаємо те, що мінеральна вода кипить активніше та від неї на дні ложки (чи місткості, на якій проводите експеримент) залишається товстий шар солей. Саме тому не можна пити таку воду щодня. Її можна пити тільки в особливій ситуації згідно з рекомендацією лікаря.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень