ON-LINE

Чоловіків заохочуватимуть брати відпустку для догляду за дитиною - програма рівності на Рівненщині

неділя, 09 вересня 2018
Депутати проголосували ЗА

Протягом наступних років на Рівненщині впроваджуватимуть обласну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Вона діятиме протягом 2018-21 років. За рішення, яке підготував департамент соцзахисту Рівненської ОДА, проголосували напередодні на сесії облради. У серпні постанову про проведення таких заходів видав Кабмін.

На Рівненщині враховуватимуть особливі потреби дівчат та жінок з інвалідністю, із сільської місцевості, жінок, які самі виховують дітей, жінок похилого віку під час надання пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів у відповідних сферах.

Проводитимуть дослідження з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Гендерний компонент також треба включити й до програм економічного та соціального розвитку.

До оцінки роботи держслужбовців включать такі показники, як гендерна чутливість до виявлення проблем, робота з гендерною статистикою.

Робота зі статистичними даними та інформаційна кампанія серед населення займає чималу частину програми.

Зокрема щодо дискримінації. Як ідеться в додатку до проекту рішення: органи місцевого самоврядування мають забезпечити розгляд звернень громадян за фактами дискримінації за ознакою статі та надання допомоги.

Чоловіків заохочуватимуть, аби ті користувалися відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Також передбачаються заходи з допомоги жінкам і чоловікам похилого віку. Забезпечення рівних можливостей у громадській діяльності, бізнесі тощо.

На це передбачені й кошти:  всього за 2018-21 роки мають витратити з обласного бюджету 224,4 тисячі гривень. 2,7 тис. у 2018-му, 68,3 ти. - у 2019, 88,9 тис. - у 2020 і 64,5 тис. - у 2020.  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного