Чоловіка засудили на 19 місяців… за тату на мошонці

Треба ж до такого додуматися

Фото Freepic

В Австрії військовослужбовця засудили до 19 місяців ув'язнення через татуювання зі свастикою на своїй мошонці, повідомляє Daily Mail.

Татуювання йому зробив брат на вечірці після двох випитих пляшок віскі. 29-річний військовий опублікував фото з тату в інтернеті, а потім ще й показав її колегам на інший п'яній вечірці в останній вечір військових навчань.

Крім того, чоловіка звинуватили в тому, що він публікував нацистські фото в музеї бункера часів холодної війни, вживав вино з Адольфом Гітлером на етикетці й розміщував нацистську пропаганду в мережі. Також у нього знайшли незаконну вогнепальну зброю.

У суді військовослужбовець розкаявся, але вчинків своїх пояснити не зміг, списавши все на те, що він «потрапив в погану компанію».  Він також сказав, що кинув пити, а татуювання більше не видно.

Адвокат військового заявив, що планує оскаржити вирок.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень