Чоловік знайшов, де сховатися від COVID-19, і це…

Аеропорт!

Адітья Сінгх з Каліфорнії 19 жовтня торік прибув в аеропорт Чикаго і не полетів додому через страх заразитися коронавірусом у рідному штаті. Відтоді чоловік жодного разу не залишав аеропорт О'Хара. Він жив у зоні безпеки і прикидався співробітником, харчуючись їжею, якою з ним ділилися пасажири. Про це пише NBC Chicago.

Каліфорнійця затримали 16 січня, коли попросили показати посвідчення особи. Тільки тоді Сінгх зняв маску з обличчя і пред'явив службовий жетон. Виявилося, про його зникнення ще восени заявив один з мнеджерів.

Адітья Сінгх, 36 років

Сінгха звинувачують в незаконному проникненні на заборонену територію і дрібній крадіжці. У суді йому дозволили вийти на свободу під заставу в тисячу доларів за умови, що він більше не з'явиться в аеропорту.

Адвокат повідомила, що 36-річний Сінгх живе в передмісті Лос-Анджелеса. Нині він безробітний, хоча має ступінь магістра у сфері готельного бізнесу. Раніше у нього не було проблем з законом.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень