Чоловік, якого розірвало гранатою, виявився 26-річним грабіжником

Нагадаємо, вчора у Рівному було виявлено понівечене тіло чоловіка, який загинув від вибуху гранати

Слідчим вдалося встановити особу загиблого. Ним виявився 26-річний житель Рівного, який неодноразово був судимий за крадіжки. Він проник в приміщення магазину на Степана Бандери, 44, де нині триває ремонт. Як відзначають в поліції, там раніше був магазин, в якому продавали будівельні інструменти, і торік вже трапилася крадіжка. В самому приміщенні не було нічого цінного, тож, очевидно, крадій хотів потрапити до підсобного приміщення.

Втім, скоїти злочин йому так і не вдалося – в його руках розірвалася граната. Як повідомляють правоохоронці, це була протипіхотна граната РГД-5. Поліція нині встановлює, як саме трапилося так, що граната розірвалася в руках злочинця, втім, те, що вибухівку він приніс з собою, сумнівів не викликає. Далі ситуацію коментує начальник кримінальної поліції Рівненщини Сергій Волков:

Сумнівів немає ніяких, так як в нього відірвано дві руки: одна по лікоть, інша – тільки кисть руки з пальцями. Центр вибуху – навпроти черевної порожнини.

Також, як відзначив Сергій Волков, хлопець останніх кілька місяців жив окремо від батьків, на зйомній квартирі, точну її адресу поки встановити не вдалося. Втім, орієнтовно розташована вона на вулиці Відінській. Нині правоохоронці встановлюють адресу, аби перевірити, чи не було в загиблого ще незареєстрованої зброї. Адже поки встановити походження гранати поліції не вдалося.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень