Чоловік у Костополі намагався велосипедом перевезти вкрадені балконні перила (ФОТО)

Його обличчя уже добре знайоме поліції

Напередодні у Костополі дільничний офіцер викрив злодія із щойно викраденими балконними перилами. Металеві конструкції чоловік завантажив на велосипед.

Місцевий дільничний офіцер помітив чоловіка, адже впізнав у ньому колишнього злочинця. Це 28-річний житель села Данчиміст, який уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів, за що відбував покарання у місцях позбавлення волі.

Тепер йому загрожує черговий строк у виді позбавлення волі на строк до трьох років. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Поліцейські перевіряють зловмисника на причетність до вчинення інших аналогічних злочинів. Викрадені металеві перила повернули власникові.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень