Чоловік на Березнівщині сам затримав шахраїв

Останні встигли ошукати його сусідку

48-річний житель села Антонівка Березнівського району на своєму автомобілі наздогнав трійцю гастролерів з Житомирщини, які ошукали його сусідку на сім тисяч гривень.

Це сталося 20 вересня. Як повідомляють правоохоронці, до обійстя потерпілої під’їхало авто, в якому перебували чоловік та двоє жінок. Одна із них пішла до будинку та попросила продукти.

Почувши відмову, незнайомка взялася запевняти жінку в наведеній порчі і обіцяла допомогти її зняти. Господиня погодилася на це і заплатила 500 гривень.

Втім, шахрайка наполягала на необхідності проведення ще одного «ритуалу». Для цього їй потрібні були всі гроші, які є у будинку. Господиня винесла сім тисяч гривень, які шахрайка загорнула в рушник і наказала жінці чекати її в оселі, бо завершити всі дії необхідно на подвір’ї.

Та 45-річна жителька Антонівки зрозуміла, що потрапила на гачок аферистів, які вже від’їжджали від будинку та чимдуж побігла до сусіда. Той на власному авто наздогнав зловмисників і зумів їх зупинити, зателефонувавши одразу на «102». 

Поліція повідомляє, що затриманими виявилися подружжя, 52-х та 57-ми років, та їхня 49-річна знайома. Усі - жителі Житомирської області. 

За фактом шахрайства розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Виявлені та вилучені кошти будуть повернуті власниці.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень