Чоловік купив бурштину, але «спалився» через документи. Штраф за це – трохи більше вартості каміння

Тепер мешканець Рівненщини може сісти за ґрати на 3 роки або віддати декілька тисяч гривень

Житель Володимирецького району постане перед судом за незаконне придбання, перевезення і зберігання бурштину. Про це інформує прокуратура краю.

 - Встановлено, що 30 серпня поточного року, правоохоронці у  м. Вараш зупинили автомобіль під керуванням 30-річного жителя Володимирецького району.

 

В салоні автомобіля було виявлено два пакети з камінням бурштину - сирцю загальною масою 5,8 кг, вартістю 67 тис. грн, законність походження якого не підтверджено відповідними документами.

 

За результатами досудового розслідування Сарненською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 240-1 КК України (незаконне придбання, перевезення і зберігання бурштину, законність походження якого не підтверджена відповідними документами), - йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Рівненської області.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч (51 тисяча гривень) до десяти тисяч (170 тисяч гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень