Чоловік зробив із себе Кена завдяки пластичним операціям (ФОТО)

Витратив понад 6 тисяч доларів, щоб виглядати як барбі-хлопчик

Мексиканець дуже комплексував через свою зовнішність, тому вирішив повністю її змінити. За 10 років він зробив кілька пластичних операцій, пише Mirror.

29-річного Крістіана Чавеза з самого дитинства ображали однолітки, називаючи «страшним». Хлопець боляче це переживав і все частіше задумувався про пластичну операцію.

- Я бачив, що відомі люди йдуть на пластичні операції, щоб змінити свою зовнішність. Я теж так захотів, – пояснює Крістіан.

Першою була ринопластика – хлопцю повністю змінили ніс. Опісля Крістіан зробив ще кілька процедур: збільшив губи, робив спеціальні уколи в щоки, підборіддя та інші частини обличчя, зменшив щоки й пересадив волосся. Після деякої перерви хлопець ще й змінив свій розріз очей.

І хоча зараз Крістіан дуже нагадує популярну ляльку Кена, він почувається впевнено і дійсно щасливий:

- Пластика серйозно вплинула на мою самооцінку. Раніше я не був дуже впевненим в собі. А тепер ні. Я відчуваю, що здатен підкорити світ, якщо я захочу.

На всі процедури Крістіан витратив понад 6 тисяч доларів. Але він взагалі не шкодує, адже це дозволило йому повністю переосмислити своє життя.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень