Чоловік малює зелені пеніси на дорогах… Для чого?

Він робить це з 2018 року

Джефф Апсон з Окленда (Нова Зеландія) з 2018 року малює навколо вибоїн на дорозі зелені пеніси. Таким чином він вже вказав дорожникам більше, ніж на сто ям.

Апсон щорічно витрачає на балончики з яскраво-зеленою фарбою 400 доларів. Малювати пеніси на асфальті його спонукає «цілковите розчарування», яке він відчуває, спостерігаючи за тим, як водії об'їжджають ями.

У лютому цього року Джефф обвів кілька вибоїн на шосе Old North Rd. Для дорожньої компанії Auckland Transport, схоже, це стало останньою краплею – Апсону погрожують поліцією:

Всі витрати з видалення графіті відшкодує винний.

На думку дорожників, автор малюнків піддає себе та інших учасників дорожнього руху ризику.

Джефф Апсон

Джефф вважає, що дорожникам має бути соромно як за переслідування, так і за стан доріг. Він додав, що ями нерідко латають після того, як ЗМІ пишуть про намальовані на дорозі зелені пеніси.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень