![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Йдеться про Спасо-Преображенський чоловічий монастир Української Православної Церкви
Виконавчий комітет та депутати Броварської міськради (Київська область) передали в оренду Православній церкві України комплекс будівель та споруд Спасо-Преображенського чоловічого монастиря у села Княжичі.
Про це повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.
За його словами, під час інвентаризації будівель, яка відбулася в межах переходу майна сіл у спільну власність Броварської територіальної громади, міськрада виявила, що цей храмовий комплекс збудувала Українська православна церква Московського патріархату самовільно. Окрім того, зафіксовано самовільний захват земельних ділянок навколо наданої монастирю території для подальшої забудови
1998 року Княжицька сільська рада передала монастирю ділянку площею 0,59 га для постійного користування, проте дозволів на будівництво не видавали, ідеться у повідомленні.
Відповідні дозвільні документи Княжицької сільської ради або Броварської міської ради відсутні.
Депутати Броварської міськради погодили припинення права постійного користування земельною ділянкою релігійній громаді парафії на честь Преображення Господнього Бориспільської єпархії Української православної церкви села Княжичі, – написав міський голова.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Московська церква» відправила допомогу російським військовим, що воюють проти України
Об'єднання церков: депутати Рівнераради зробили звернення до керівників духовенства України
Як правильно вітатися по-християнськи
На Рівненщині стало на 3 храми УПЦ (МП) менше
Публічно підтримувала війну рф: На Рівненщині контррозвідка затримала прихильницю московського патріархату (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК