Чого досягнула комунальна сфера Рівного за останні кілька років

Міський голова Рівного поставив оцінку комунальникам

Міський голова Рівного оцінює роботу комунальної сфери міста на «4».  

Про це він повідомив під час урочистостей, присвячених Дню комунальників, що проходили у міському Будинку культури минулої п’ятниці.

Проблем є багато, але з огляду на ті ресурси, які мають комунальники, Рівне -  одне з кращих в Україні, вважає міський голова Володимир Хомко:

- Сім сміттєвозів ми купили. Я років 5-6 тому один не міг купити. Зараз ми купили 7 нових. Ми купили 7 тролейбусів торік, і 10 хочемо купити цього року. Я вам нагадаю, що ми купили один новий тролейбус у 2002 чи 2003 році за всю історію незалежної України! Один, жовтий він їздить. КАТП, яке раніше було в боргах «по вуха» після двох років санації вийшло практично без боргів. Цього ніхто не помічає, але це дає можливість працювати.

Крім того, Володимир Хомко каже, що коли він вперше прийшов на посаду десять років тому, «Рівнетеплоенерго» мало 130 млн гривень боргів, а початок опалювального сезону щороку був випробуванням.

Нині теплопостачальне підприємство сплачує понад 10 млн у бюджет міста за оренду мереж.

Основний недолік - дороги, погоджується міський голова, і за його словами, у планах на цей рік капітально відремонтувати щонайменше 4 вулиці.

Окрім Макарова і Шухевича, це автошляхи на Орлова і Князя Володимира.

Усе це, каже міський голова, стало можливо, у тому числі, завдяки децентралізації.

Тож, якщо такі темпи збережуться, за прогнозами Володимира Хомка, через кілька років прогрес буде помітний.  

Нагадаємо, минулої неділі комунальники України відзначали професійне свято.

Читайте також: Що спільного у світового хіта «Despacito» і рівненських комунальників, та чому в останніх «хліб - черствий»

Стеж за нашими новинами у  Telegram   

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень