Чи зроблять покійного Василя Червонія Героєм України – скоро вирішить Рівнерада

«Прохання, що підтримане сотнями звернень і тисячами парафіян ПЦУ» (с)

Нині покійний Василь Червоній та його могила на території Свято-Покровського собору в м.Рівне
Нині покійний Василь Червоній та його могила на території Свято-Покровського собору в м.Рівне

Віряни ПЦУ на чолі з архієпископом Іларіоном просять Рівнераду пролобіювати присвоєння Василю Червонію звання Героя України.

Відповідне звернення до міських обранців, підписане сотнями парафіян, на комісії з питань міського господарства учора представив клірик Свято-Покровського собору Петро Мартинюк:

– Маю можливість представити звернення архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона – від представників духовенства Рівненської єпархії Православної церкви України щодо прохання представити до нагородження звання Героя України (посмертно) Червонія Василя Михайловича.

 

Воно підтримане сотнями звернень і тисячами наших парафіян, які, відчуваючи наближення дати 30-річчя Незалежності України і вважаючи, що він зробив достойний внесок у становлення України, зокрема, в Рівненській області.

Для прийняття рішення депутатам не вистачило всього одного «ЗА», тож це питання відправили на розгляд найближчої сесії як розглянуте, однак не підтримане комісією.

Нагадаємо, що Василь Червоній був нардепом перших 4-х скликань і головою Рівненської ОДА, а ще - старостою Свято-Покровського кафедрального собору, який будували під його керівництвом. Загинув у липні 2009-го внаслідок нещасного випадку – у нього влучила блискавка.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень