Чи відсторонять невакцинованих вчителів Рівненщини від роботи?

Скільки таких є в області

Якщо до 8 листопада працівники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину. Про це повідомляє пресслужба МОЗ. 

Поки школи Рівненщини пішли на канікули, область напрацьовує механізми організації подальшого навчального процесу. Зокрема, вона стосується подальшої роботи невакцинованих педагогів. 

– Поки що офіційної інформації від МОН не було, щодо можливості процедури відсторонення педагогічних працівників, тому ми сьогодні не можемо чітко ці питання підтверджувати.

 

Що стосується подальшої роботи, я думаю, що все ж таки зробимо так, що вчителі будуть вакциновані, а наші заклади, після того, як закінчаться канікули, будуть працювати і очно приймати наших діток, - зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

За словами головного санлікаря області Романа Сафонова, викладачів, які мають протипоказання, одиниці:

− Наскільки я бачу це питання, ті педагоги, які мають протипоказання, вони однозначно не будуть відвідувати школи, вони будуть проводити дистанційне навчання вдома, - каже Сафонов.

Разом з тим навчальні заклади, де інші викладачі вакциновані, продовжать свою роботу в тому ж статусі, як 100% вакциновані. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень