Чи потрібні маски у спеку, якщо люди практично не хворіють? - думка відомого лікаря з м. Рівне

Павло Сільковський про маски, епідемію та літо

Відомий рівненський лікар знову пробує говорити очевидні речі, наражаючись, можливо, на чергову порцію критики.

Дійсно, дивно, чому в Росії, де всіх вакцинують, фіксують зараз рекордну кількість смертей від COVID-19, а в Україні тим часом -- неймовірно низькі показники захворювань? Багато запитань...

Але надамо слово Доктору Сільковському. Свою точку зору медик опублікував у на сторінці у Фейсбук:

Павло Сільковський -- відомий рівненський лікар-анастезіолог

Павло Сільковський

В регіонах України зараз реєструють близько 10-20 випадків коронавірусної хвороби на добу. Це кількість інфікованих на 1-1.5 мільйона населення.

 

Цілком очевидно, що ми знаходимося значно нижче епідемічного порогу і карантин по пандемії зараз обумовлений лише тим, що так роблять інші.

 

Але маски. Для чого людей в жару далі змушувати носити маски?

 

Заходиш в магазин, маршрутку, установу, будь-куди. І всюди бачиш людей в масках. Ну, як в масках? Так, щоб прикривали рот і ніс, менше 10%.

 

Всі інші -- на бороді, під носом, ще десь, але так, щоб і не одягати, і щоб не чіплялися.

 

І при цьому декілька нових випадків на мільйон населення щодоби. Бо хвиля пішла, а коли прийде нова і чи прийде, поки невідомо.

 

Тому в принципі зрозуміло, що станом на зараз маски не відіграють жодної значимої ролі ні для стримування, ні для поширення епідемії.

 

Бо ж і епідемічної хвилі зараз теж поки немає. То чому не відмінити їх до того часу, коли/якщо це знову буде мати значення? Просто взяти і відмінити? А коли потрібно буде, знову постановити? Чи вся ця пандемія від початку і до кінця повинна пройти за принципом повної алогічності?

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень