Чи подорожчало у Рівному таксі: Скільки зараз коштує проїзд одним з найпопулярніших маршрутів

Ціни досить сильно відрізняються

У Рівному скаржаться на здорожчання послуг таксі. Жителі міста, які користуються таким видом перевезення, кажуть, що минулого тижня поїздка коштувала дешевше, ніж з понеділка, 18 вересня.

Журналісти Радіо Трек промоніторили ціни у службах таксі Рівного і з’ясували, від чого залежить подорожчання вартості проїзду і чи відбулося воно.

Так, керівник служби таксі «GPS taxi 305» Руслан Фаліон розповів, що рішення про підвищення вартості проїзду ще не було, однак якщо подорожчає пальне, то ціна проїзду також зросте. Нині мінімальна вартість проїзду коштує 45 грн економклас, та 50 грн – стандарт.

Вартість маршруту, наприклад, з залізничного вокзалу до автовокзалу на вулиці Київській зараз коштує 82 грн.

У службі таксі «OPTI 579» повідомили, що нині мінімальна вартість проїзду становить 45 грн. Однак якщо проїзд подорожчає, що ця ціна зросте до 50 грн. Коли саме підіймуть ціну - поки невідомо, однак, ймовірно, це залежить від ситуації на ринку. 

Зараз таксі цієї служби з залізничного вокзалу до автовокзалу на Київській можна дістатися орієнтовно за 84 грн. Однак націнки таксі динамічні, вони залежать від кількості замовлень.

Таксі «Uber» за поїздку із залізничного вокзалу до автовокзалу просять орієнтовно 90 грн, «Bolt» коштує на три гривні дорожче, а «Uklon» – 72 грн.

Додамо, що в чат-боті служби таксі «Uklon» нам повідомили, що інформації про підвищення вартості проїзду у Рівному їм поки не надходило.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень