Чи дасть держава цьогоріч 40 млн на нові харчоблоки у школах Рівненщини?

Це поки що плани

Фото ілюстративне

Порядок надання субвенції на осучаснення харчоблоків та їдалень у школах у 2021 році поки що опрацьовує Міністерство освіти. Після цього будуть подавати пропозиції щодо закупівлі обладнання. Про це повідомив на брифінгу 28 квітня заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

«У 2020 році заклади освіти області отримали 19 млн грн на модернізацію обладнання їдалень, 16 млн з яких виділила держава, близько 3 млн – місцеві бюджети», - сказав Ігор Тимошенко.

За ці гроші у торік у 98 школах області модернізували обладнання харчоблоків.

Раніше у Міністерстві освіти і науки України повідомили,

у 2021 році регіонам буде надано субвенцію «Спроможна школа для кращих результатів» в сумі 1 млрд грн, з-поміж пріоритетів якої – кошти на харчоблоки для шкіл. Для цього буде виділено близько 40 млн грн на кожну область.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень