Четверо мешканців Рівненщини відзначилися на гей-параді у Києві

Бо вчинили "найкурйозніше" правопорушення в історії гей-парадів

Двоє 18-річних, 22-річний та 35-річний жителі Зарічненського району планували закидати учасників гей-параду фекаліями. Вони приїхали до Києва, і влаштувалися на природі на Жуковому острові.

У столиці вони організували виготовлення фекалієвих "бомб". Для цього лайном із чотирьох біотуалетів протягом двох днів наповнили 200 презервативів. Але втілити їхній намір у життя завадила поліція, якій явно хтось "здав" ароматних правопорушників. 

Про це "фекальне правопорушення" доволі яскраво розповів у Фейсбуку редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. Він про його учасників зазначив таке:

"Всі четверо не мають постійного офіційного місця роботи. Про яку-небудь їх причетність до будь-яких націоналістичних рухів ніяких даних немає. Їх об'єднує спільне місце проживання в селі, розташованому в так званій "Бурштиновій Народній Республіці", в зоні нелегального видобутку бурштину. До якихось націоналістичних ідей або публічної діяльності вони відношення не мали - звичайні заробітчани, пов'язані між собою дружніми зв'язками і давнім знайомством.

 

З групою був пов'язаний колишній депутат Зарічнянского районної ради та відомий на Рівненщині пастор- "п'ятидесятник" Анатолій Полюхович. Його роль у цій справі зараз встановлюють, сподіваюся, він, як громадський діяч з посвідченням журналіста, розповість, що саме сталося. Полюхович регулярно висловлювався проти демонстрації нетрадиційної сексуальної орієнтації. Не виключено, що саме Полюхович і був організатором лайнометників".

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень