У Мінську завершилася чергова зустріч

Бойовики наполягають на своїх виборах 18 жовтня (ДНР) та 1 листопада (ЛНР)

Тристороння контактна група завершила роботу в Мінську, повідомила прес-секретар представника України в контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дар'я Оліфер на своїй сторінці у Фейсбуці.

[media=46681]

Вона також повідомила, що контактна група за участю представників бойовиків у п'ятницю, 25 вересня, в режимі відеоконференції обговорить весь спектр Мінських угод, зокрема, питання припинення вогню.

У свою чергу "Українська правда", посилаючись на коментар представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Романа Безсмертного, повідомляє про черговий ультиматум бойовиків. Зокрема, Безсмертний розповів, що ДНР хочуть проводити вибори 18 жовтня, а ЛНР 1 листопада, базуючись на своїх внутрішніх положеннях. 

"А Україна вже повинна вирішити чотири питання - це ввести в дію закон про особливий порядок місцевого самоврядування, прийняти модальності виборів у редакції, запропонованій представниками окремих районів Донецької і Луганської області, прийняти і ввести в дію закон про амністію і переголосувати Конституцію України в запропонованій ними редакції. Тільки після цього вони дозволять собі, щоб вибори в інших сільських і селищних радах відбулися 21 лютого", - зазначив Безсмертний.

 

[media=46682]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень