Через Сovid-19 рівняни стали рідше робити щеплення

Два місяці медзаклади міста не проводили активну роботу по щепленнях

 У зв’язку з пандемією коронавірусу у Рівному зменшилися показники проведення вакцинації, у порівнянні з минулим роком.

За словами начальника міського управління охорони здоров'я Віктора Іськіва, за 5 місяців цього року кількість зроблених щеплень проти кору, паротиту й краснухи скоротилася майже на половину, у порівнянні з минулим роком.

Так, торік кількість таких щеплень становила 42%, натомість цього року лише 25,1%.

Зменшилася кількість зроблених щеплень і проти дифтерії та правця. Цього року показник проведених щеплень становить 31,7%, а минулого року – 36,6%. Такий спад спостерігається й по проведенню інших щеплень.

Два місяці у Рівному не проводили активну роботу по щепленнях. Щеплення діти отримували переважно у пологовому будинку, а ті малюки, які мали планово вакцинуватися у поліклініках, залишилися невакциновані.

 

 Однак ми сподіваємося, що до кінця року все ж зрівняємо цьогорічні показники з тими, що були торік, – розповів Віктор Іськів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень