Через підпал сухостою на Рівненщині мало не загорівся ліс (ФОТО/ВІДЕО)

Горіли чагарники на площі близько трьох гектарів

Керівник прес-служби ДСНС області Дмитро Мельник надав відео пожежі у природних екосистемах, відзняте за допомогою квадрокоптера.

Осередок загоряння був на межі двох районів - Дубенського та Здолбунівського - поблизу населених пунктів Ясинівка та Залюбівка.

[media=141213][media=0]

Завдяки спільній взаємодії вдалося не допустити поширення вогню на лісовий масив та запобігти ще більшим масштабним наслідкам.

Загалом до гасіння залучили 7 одиниць спецтехніки ДСНС та лісової охорони, 30 рятувальників, 12 лісників та 10 чоловік місцевого населення.

Співробітники Служби порятунку Рівненщини закликають мешканців не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах області. Бережіть природу, а головне своє життя та здоров'я.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень