Через коронавірус школярів знову відправляють на дистанційне навчання

Кількість регіонів, де ухвалили таке рішення - зросла

В Україні у чотирьох областях дітей переводять на дистанційне навчання через зростання кількості хворих на коронавірус. При цьому вже на дистанційному навчанні перебувають учні трьох областей із «червоної» зони карантину.

Зокрема, з 9 березня на дистанційне навчання переводять школи у Львівській області. Таке рішення прийняла 5 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

За підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, професійної передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання, - заявили у Львівській ОДА.

Також, з 15 березня школам рекомендували розпочати канікули. Слід зауважити, що це рішення стосується наразі шкіл області. У самому Львові міська комісія ТЕБ та НС працюватиме у понеділок 9 березня, тоді й ухвалюватиме рішення.

Крім цього, на дистанційку перевели учнів середніх і старших класів в Закарпатській області. При цьому учням 1-4 класів дозволено відвідування шкіл. Також відкритими залишаються дитячі садочки.

В Одесі учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання з 15 по 19 березня. З 22 по 26 березня в одеських школах будуть весняні канікули. При цьому учні молодших класів також зможуть навчатися дистанційно, якщо буде відповідне бажання у їхніх батьків.

У Вінницькій області на дистанційне навчання ще 3 березня перевели учнів 1-4 класів.

Раніше на дистанційне навчання учнів перевели в Чернівецькій, Житомирській та Івано-Франківській областях. Ці регіони знаходяться в «червоній» зоні карантину.

За матеріалами РБК-Україна

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень