Через кохання до рівнянина іноземка має проблеми з законом

Вона продовжила справу коханого

За порушення умов запобіжного заходу іноземка може опинитися під вартою. Під час обходу адміністративної дільниці старший дільничний офіцер Рівненського відділу поліції викрив 23-річну жительку обласного центру, громадянку іншої держави, за порушення умов обраного їй запобіжного заходу.

Іноземка майже три роки проживає на Рівненщині.

Прилетіла сюди з іншого континенту через палке кохання та вийшла заміж за 31-річного рівнянина, із яким згодом і пішла на злочини.

Чоловік за крадіжки та зберігання наркотиків опинився у в’язниці.

Дружина продовжила «справу» коханого і була умовно засуджена за вчинення ряду майнових злочинів, а нині підсудна за аналогічні кримінальні правопорушення у Волинській області.

На її рахунку більше двох десятків крадіжок із продуктових магазинів, магазинів косметики та інших закладів. Тож, відповідно до ухвали суду, вона перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Дільничний офіцер поліції вкотре застав її на порушені умов запобіжного заходу. Жінка саме «придивлялася» до товарів в одному із супермаркетів.

Наразі поліцейський готує матеріали до слідчого та суду про порушення умов обраного запобіжного заходу.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень