Через другий ступінь небезпеки комунальні служби Рівного – у режимі оперативної готовності

Кажуть, сьогодні розпочнуть цілодобове чергування

Як повідомляв сайт Радіо Трек, відзавтра на Рівненщині очікують жовтий ступінь небезпеки.

Тож зранку комунальні служби провели нараду, де обговорили план роботи у боротьбі зі стихією, яка насувається. Сьогодні з 20-ї години комунальники збираються виїхати на дороги Рівного, говорить керівник міськШЕУ Віктор Климук:

- Матеріалами ми забезпечені, і сьогодні з нічної зміни ми  приступаємо до цілодобового чергування з метою ліквідації тієї ситуації, яка може в нас виникнути. Ми, в основному, концентруватимемо свою увагу на маршрутах руху громадського транспорту, де тролейбуси, де маршрутки, де основні магістральні доїзди. І вже за можливості перейдемо на другорядні автошляхи, на приватний сектор.

 

Взагалі я хочу попросити водіїв не те щоб не паркувати автомобіль, а взагалі утриматися від виїзду, дати можливість нормально попрацювати, і тоді ми матимемо нормальну ситуацію в місті.

Разом з тим, комунальники нагадують, що розчищанням та посипанням території поблизу житлових будинків та офісних приміщень займаються балансоутримувачі.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень