Через аварію водопроводу частина Рівного залишилася без води

Ремонтні бригади уже почали роботу

Сьогодні, 22 листопада, через пошкодження водопроводу на вулиці Млинівській у Рівному без  водопостачання залишилися мешканці кількох вулиць - Білої, 101, 101-А, 103, 105-А, 107,  Млинівської, Золотіївської, Джерельної, Загородньої, Олексинської, Вишневої та провулку Робітничого.

Аварія сталася о 7:30 ранку, пошкоджений водопровід діаметром 200 мм. Чергові слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства виїхали на місце, тривають ремонтні роботи. У районі вулиці Білої із 8:30 є спецмашина із питною водою.  Плануємо, що усі ремонті роботи зробимо сьогодні. І вже  ввечері у будинках споживачів буде відновлене  водопостачання. Можливо, вдасться провести роботи швидше, — повідомив начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж міста Рівне Юрій Єзерський. 

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44.

«Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень