Через водія маршрутки рівнянка їхала зі слізьми на очах

Настільки він її вразив

Фото ілюстративне ( з сайту "Рівне 1")

Водій маршрутки вразив своїм ставленням до пасажирів жительку Рівного Ольгу Яковлєву. Тож про це вона написала у Фейсбуці.

Вона їхала у п'ятницю, 3 лютого, маршрутом №57. Транспорт був переповнений і пільговиків водій уже не брав.

І коли маршрутка доїхала до автовокзалу, жінка зрозуміла, чому він так робив:

11 військових, з наплічниками, з сумками, неголені, змучені...

 

І тут я була шокована - з жодного водій не взяв ні копійки.

 

Розумію, що так і має бути, просто скільки пересуваюся 57-ою, завжди військові  оплачували проїзд і водій брав гроші.

 

Поведінка водія настільки розчулила Ольгу Яковлєву, що до своєї зупинки вона вже доїжджала зі слізьми на очах.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень