У Туреччині люди вистрибували з балконів через сильний землетрус

Про загиблих не повідомляють

Завчасно передбачити землетрус - неможливо. Можна лише розрахувати його вірогідність

Напередодні у провінції Малатья на сході Туреччини стався землетрус магнітудою 5,3 за шкалою Ріхтера.  

За інформацією Турецького сейсмологічного агентства, епіцентр землетрусу був на глибині 7 км в околицях міста Єшилюрт. Відомо, що багато наляканих людей відразу після підземних поштовхів вибігали на вулицю. Дехто навіть вистрибував з балконів.

Міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Ерлікая повідомив, що через страх та паніку внаслідок падіння з висоти 22 громадян отримали легкі травми. 

Поки що загиблих немає. Бажаю якнайшвидшого одужання постраждалим громадянам. Нехай Бог береже нашу країну від усіляких напастей, – зауважив Алі Ерлікая.

До слова, учора землетрус зафіксували й в Україні. Він стався у Закарпатській області. Магнітуда землетрусу становила 2,4.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень