Через братиху: на Рівненщині на в.о. мера склали 28 протоколів про корупцію

Що каже сам чиновник?

Поліція склала 28 протоколів на в.о. міського голови Костополя Давида Дідуха. Про це йдеться у відповіді Управління стратегічних розслідувань у Рівненській області, наданій Олександру Ладі. 

Як зазначається, порушення були виявлені під час встановлення умов оплати праці начальниці управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міськради Олені Діхух, яка є дружиною рідного брата Давида Дідуха - депутата Костопільської міськради Назарія Дідуха. 

Відомо, що протоколи на в.о. міського голови були складені за нарахування премій Олені Дідух, а також самому собі та за виділення коштів на покращення соціально-побутових питань.

 

Всього було встановлено 14 таких епізодів.

Поліцейські склали на Давида Дідуха 14 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч.1 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів). Та 14 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення за ч.2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та обмежень щодо запобігання корупції).

Матеріали справи скеровані до Костопільського районного суду. Час та місце засідання поки не відомі. 

— Розцінюю це як тиск на роботу органу місцевого самоврядування.

 

Таких протоколів можуть скласти 28 або 288. Ці протоколи будуть оскаржені в суді.

 

Також і раніше складалися подібні протоколи, які були без проблем оскаржені за відсутності складу злочину, - заявив у коментарі виданню «Рівне Медіа» Давид Дідух. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень