ON-LINE

Чемпіонка України відвідала Березнівщину

субота, 25 листопада 2017
І провела «Розминку від чемпіона»

Майстер спорту України Вікторія Капітанчук зустрілася з учнями Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Кращий гравець Рівненської області з софтболу серед юніорів, яка виступає за команду «Західний вогонь», розповіла школярам про цей вид спорту. Тепер діти знають, що у софтбол грають м'ячем, який значно більший та м'якший, ніж бейсбольний, кидок здійснюється за особливою технікою, а сама гра триває лише сім інінгів (період гри), замість дев'яти, як у бейсболі.

Про софтбол не тільки говорили – відбулося коротке тренування, під час якого всі бажаючі спробували кидати м’яч, відбивати його битою та ловити спеціальною рукавичкою. Закінчилася зустріч врученням сувенірів і фотосесією.

Рівненська команда «Західний вогонь» вже багато років є беззаперечним фаворитом Чемпіонату України з софтболу. Окрім успішних виступів на внутрішній та міжнародній арені, гравці команди регулярно беруть участь у спортивно-масовому заході «Розминка від чемпіона», який проводить «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного