ON-LINE

Чемпіонка України відвідала Березнівщину

субота, 25 листопада 2017
І провела «Розминку від чемпіона»

Майстер спорту України Вікторія Капітанчук зустрілася з учнями Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Кращий гравець Рівненської області з софтболу серед юніорів, яка виступає за команду «Західний вогонь», розповіла школярам про цей вид спорту. Тепер діти знають, що у софтбол грають м'ячем, який значно більший та м'якший, ніж бейсбольний, кидок здійснюється за особливою технікою, а сама гра триває лише сім інінгів (період гри), замість дев'яти, як у бейсболі.

Про софтбол не тільки говорили – відбулося коротке тренування, під час якого всі бажаючі спробували кидати м’яч, відбивати його битою та ловити спеціальною рукавичкою. Закінчилася зустріч врученням сувенірів і фотосесією.

Рівненська команда «Західний вогонь» вже багато років є беззаперечним фаворитом Чемпіонату України з софтболу. Окрім успішних виступів на внутрішній та міжнародній арені, гравці команди регулярно беруть участь у спортивно-масовому заході «Розминка від чемпіона», який проводить «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного