Чемпіонка України відвідала Березнівщину

І провела «Розминку від чемпіона»

Майстер спорту України Вікторія Капітанчук зустрілася з учнями Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Кращий гравець Рівненської області з софтболу серед юніорів, яка виступає за команду «Західний вогонь», розповіла школярам про цей вид спорту. Тепер діти знають, що у софтбол грають м'ячем, який значно більший та м'якший, ніж бейсбольний, кидок здійснюється за особливою технікою, а сама гра триває лише сім інінгів (період гри), замість дев'яти, як у бейсболі.

Про софтбол не тільки говорили – відбулося коротке тренування, під час якого всі бажаючі спробували кидати м’яч, відбивати його битою та ловити спеціальною рукавичкою. Закінчилася зустріч врученням сувенірів і фотосесією.

Рівненська команда «Західний вогонь» вже багато років є беззаперечним фаворитом Чемпіонату України з софтболу. Окрім успішних виступів на внутрішній та міжнародній арені, гравці команди регулярно беруть участь у спортивно-масовому заході «Розминка від чемпіона», який проводить «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень