

Прогноз погоди на вихідні
Найближчими вихідними, 27-28 березня, погода буде хорошою та весняною.
Повсюди потепліє вже завтра, 27 березня.
Протягом дня очікується +8...+13 градусів, на Заході повітря прогріється до +10...+16 градусів, на Донеччині, Луганщині, у Дніпрі з районами та на Запоріжжі буде трохи свіжіше, +7+9 градусів, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на синоптика Наталку Діденко.
У неділю, 28 березня, через вплив холодного атмосферного фронту, на Заході України знову похолодає до +6...+9 градусів. Втім, на решті території країни буде тепло.
Однак вже у понеділок-вівторок свіжа погода охопить більшість областей, проте 31 березня – 1 квітня повернеться весняне тепло.
Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Комбат «Торнадо» стверджує, що до Івано-Франківська привезли 25 бійців із вирізаними геніталіями (ВІДЕО)
Тривога на Рівненщині та Волині: пішли на зліт винищувачі — «Беларускі Гаюн»
Сила і неймовірна витримка: 4 знаки Зодіаку наче викувані зі сталі
«Нам брешуть про Європу. Вона - не така», - рівнянка
Чи будуть взимку люті морози: Синоптик дав категоричний прогноз погоди
Рівненські синоптики назвали найхолодніший і найспекотніший день 23 березня за понад пів століття
Сильний вітер та ожеледиця: синоптики попередили про небезпечну погоду на Рівненщині
Після нічних «мінусів» до Рівного прийде весняне тепло
Зима не відпускає: у яких регіонах України знову засніжить
Не тільки заморозки: яких ще «сюрпризів» чекати у квітні
В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду.
Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]