Частину України накриють опади: Де чекати дощів

Прогноз від Наталки Діденко

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

Завтра, 7 червня, найтепліше буде на Херсонщині, на півдні Одещини, в західній частині Криму, на Черкащині, Чернігівщині та Київщині. Впродовж дня там очікується +25...+27 градусів, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Найпрохолодніше у середу очікується на Заході. Там синоптик прогнозує +18...+23 градуси та дощі. На решті території України буде +20...+24 градуси.

Вдень нестійка атмосфера розташується також над північними областями, Вінниччині. Там місцями пройдуть дощі, можливі грози, – зауважила синоптик Наталка Діденко. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень