Частині громадян пенсії примусово переведуть з банків на «Укрпошту»

Це тимчасове рішення уряду

Частині пенсіонерів можуть змінити порядок виплати пенсій – замість переказів через банки їх доставлятимуть через поштові відділення. Як повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук, таке рішення ухвалив уряд.

Такий порядок виплат можуть застосувати до пенсіонерів, які проживають у районах проведення бойових дій чи регіонах, які перебувають у тимчасовій окупації або ж оточенні.

Передбачено, що у разі надходження до Мінсоцполітики та/або Пенсійного фонду інформації від НБУ щодо неможливості здійснювати уповноваженими банками виплату сум пенсій та грошових допомог одержувачам на територіях тергромад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), їх виплата у наступному виплатному періоді одержувачам здійснюватиметься через АТ «Укрпошта» - за умови підтвердження технічної можливості здійснювати такі виплати та подання звіту про виплату пенсій на відповідних територіях за минулий виплатний період, – пояснив Мельничук.

Пенсію переведуть з банку на Укрпошту, якщо за поточними рахунками пенсіонерів протягом 60 днів, що передують даті повідомлення про неможливість здійснювати видачу коштів, не проводилися видаткові операції, та які з 24 лютого поточного року не звертались до органів ПФУ або до органів соцзахисту щодо способу виплати їм пенсій та грошових допомог.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень