Частина Північної об’їзної готова вже на 98%, - Віталій Коваль

Активні роботи тривають й на інших двох

6 кілометрів дороги у напрямку Устилуг-Луцьк-Рівне, що на Північному обході, завершують. Це перший відрізок із запланованих трьох, що суттєво покращать транзитність міста.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

- На 98% готова перша черга Північної об`їзної навколо обласного центру. Залишилось закінчити кільце на дорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів та змонтувати штучне освітлення.

 

Частково ведуться роботи по другій та третій черзі. На останній активно працюють мостовики, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Загальна протяжність кільцевої дороги - 14,2 км. Північний об’їзд розвантажить транзитний потік транспорту через Рівне та зупинить навантаження на дорожню систему міста.

Нагадаємо, трасу зводять в рамках президентського проєкту «Велике будівництво». На об’єкті застосовується  новий та інноваційний підхід до будівництва. Завершити планують у 2022 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень