Дешевого долара вже не буде: час купувати валюту

Що буде з курсом долара впродовж тижня

Впродовж минулого тижня в Україні спостерігався ріст долара.

Сьогодні іноземна валюта навіть побила річний рекорд. Якого ж курсу долара варто очікувати цього тижня, розповіли експерти виданню Сьогодні.

Експерт Олександр Охрименко розповів, що впродовж цього тижня курс  долара коливатиметься у межах 28,2-28,5 грн.

Міжбанківський ринок продовжить активно рухатися вгору, попит на валюту зростатиме, – розповів  керівник відділу аналітики ГК Forex club  Андрій Шевчишин.

 

Валюта потрібна й імпортерам, і нерезидентам, які закривають місяць і квартал і виводять дивіденди за кордон, і населенню, яке поступово розуміє: дешевого долара вже чекати не доводиться, такої ревальвації гривні, як була, коли в грудні 2019 року курс знизився до 23 гривень за долар, вже не буде.

Він додав, що нині перед регулятором стоїть непросте завдання: інтервенціями валюти збити інфляційні очікування, не допустити зростання курсу вище 29 грн/долар.

Зміцнення гривні поки чекати не варто, воно можливе в кінці жовтня-листопаді, коли аграрії-експортери почнуть завозити валюту. В кінці вересня-початку жовтня середній курс буде 28,5 грн/долар.

Експерти радять позбавлятися від гривневих депозитів у міру закінчення їх терміну і вкладатися у валюту.

Продавати долари без особливої необхідності точно не варто, скоро вони будуть дорожче, – радить Андрій Шевчишин. – Зростають спекулятивні настрої. Ми поступово наближаємося до нового коридору 28,5-29,5 грн/долар.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень