Понад 2 тисячі учасників АТО отримають "землю"

Це понад 300 гектарів

На Рівненщині учасникам АТО надано 2310 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею більше 300 гектарів.

Учасники АТО планують використовувати землю під будівництво 1506 ділянок площею 142,2 гектари, для ведення садівництва – 658 ділянок площею 68,8 гектари і 146 земельних ділянок площею 98,2 гектарів – для ведення особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4304 захисника Вітчизни.

Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1340, Рівненському – 795, Здолбунівському – 326 та 324 у Костопільському районах. 

Рівненські землевпорядники продовжують активно працювати над забезпеченням військовослужбовців-учасників АТО земельними ділянками. Спеціально для цих цілей в області сформовані 274 земельні масиви загальною площею 971,2 гектари земель для передачі у власність військовослужбовцям.

Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень