Цей тест проходять лише 2% людей: Знайдіть фальшиву принцесу

За 6 секунд

Головоломки не лише розважають, а й тренують мозок — вони допомагають краще зосереджуватися, зміцнюють пам’ять і розвивають аналітичне мислення. Розв’язуючи подібні завдання, ми вчимося бачити деталі, які зазвичай залишаються поза увагою.

На картинці вище зображенні три королівські дами, але одна з них лише прикидається принцесою. Чи зможете ви знайти самозванку за 6 секунд?

Відповідь

Фальшивка на зображенні — дама праворуч. На відміну від інших, її тіара зроблена зі срібла, тоді як справжні принцеси носять золоті прикраси, інкрустовані коштовним камінням.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень