«Це руйнує нашу сім'ю»: зрадниця Тодоренко відмовчується про знищення українців, щоб не сперечатись з чоловіком

За словами Регіни, політичні теми руйнують її сім'ю

Тодоренко з чоловіком - фото з мережі
Тодоренко з чоловіком - фото з мережі

Після початку повномасштабної війни росії проти України інфополе зірок шоу-бізу розділилося на “до” і “після”. Поки українські знаменитості кричать на весь світ про війну, селебріті, що вибрали своєю батьківщиною кацапію, воліють відмовчуватися. 
Однією з таких є Регіна Тодоренко, співачка та ведуча, що вже багато років живе і працює в росії.

Регіна весь час мовчала про війну в Україні, за що отримувала тонни хейту. І лише зараз вона пояснила свою позицію. За словами Регіни, в її родині на політичні теми накладено вето.

Справа в тому, що чоловік Тодоренко - Влад Топалов - російський співак. Вона розповіла, що їм з чоловіком складно знаходити спільну мову в питаннях війни в Україні.

- Ми зрозуміли, що нам важко прийти до консенсусу, ми з ним в різних положеннях абсолютно. І позиції у нас не в усьому збігаються. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, тому що це руйнує нашу сім'ю, – сказала вона.

Отже, Тодоренко, що народилась і виросла в Україні, воліє мовчати про агресію милої її серцю рф-ії, про вбивства, руйнування та звірства росіян на нашій землі, аби тільки у її сім'ї все було добре.

Джерело: інтерв'ю Тодоренко

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень