Це рекордний результат: рівненська вершниця – перша у Мінську

Випередила росіянку

Олександра Потієнко стала першою на міжнародних змаганнях з виїздки. Про це повідомляє Федерація кінного спорту Рівненської області.

Напередодні в Мінську (Білорусь) стартували Етап Кубку світу і міжнародні змагання з виїздки, програма CDIY Team Competition.

У категорії юніори змагались 16 спортивних пар, але саме представниця Федерації кінного спорту Рівненської області Олександра Потієнко та її напарник Дакар з результатом 71.863% стали переможцями тесту! Друге і третє місця - у росіянки та білоруски відповідно.

Сама Олександра Потієнко зазначила:

 - На жаль, була дуже тяжка дорога, оформлення документів на кордоні триває дуже довго, коні практично не мали часу на відновлення, тому ми не очікували саме таких результатів, для мене це рекордний результат сьогодні в категорії юніори. Конкуренція висока, бо приїхали сильні вершники з Росії та Білорусі.

Тож налаштовуємося на наступний тест, який буде сьогодні.

Нагадаємо, нещодавно рівняни могли насолодитись майстерністю спортивної пари Олександри Потієнко та Дакара, які показово виступали на змаганнях «Rivne «Baby Rider» Cup».

Їх майстер-клас з виїздки підкорив серця публіки!

Олександра Потієнко - багаторазова чемпіонка України з виїздки, учасниця і призерка кількох Чемпіонатів Європи та Етапів Кубку, майстер спорту.

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень