Це не дизель на Полісся: у Китаї показали найшвидший у світі поїзд

Розвиває швидкість до 600 км/год

У Китаї завершили заводське виробництво надсучасного потяга на магнітній подушці, він може розвивати швидкість до 600 км/год, і це найвища у світі швидкість наземного транспорту. Поїзд уперше показали громадськості в китайському місті Циндао.

Проект зі створення цього поїзда розпочався у 2016 році. Прототип був створений в Циндао, а випробування почалися в Шанхаї в червні минулого року.

Розробкою займалася китайська корпорація CRRC, яка є одним з найбільших у світі виробників залізничної техніки.

Потяги на магнітній подушці (маглев-потяги) використовують для пересування магнітну левітацію, що позбавляє їх швидкісних обмежень звичайних поїздів.

В Китаї перша маглев-лінія була запущена ще в 2003 році в Шанхаї. Капсули, розраховані на 28 пасажирів, можуть використовуватися для переїздів на великі відстані і для перевезення вантажів.

Перша трубопровідна траса буде розгорнута в Індії, потім - в Саудівській Аравії. Яка буде протяжність трас, поки не відомо, - повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, у червні 2018 року тодішній міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляв про те, що вакуумні поїзди за такою ж технологією з’являться в Україні через 5 років. А вже через два роки пояснив, чому цього не буде.

Напевне, ексміністр ніколи не їздив дизель-поїздом у поліські села.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень