Це не дизель на Полісся: у Китаї показали найшвидший у світі поїзд

Розвиває швидкість до 600 км/год

У Китаї завершили заводське виробництво надсучасного потяга на магнітній подушці, він може розвивати швидкість до 600 км/год, і це найвища у світі швидкість наземного транспорту. Поїзд уперше показали громадськості в китайському місті Циндао.

Проект зі створення цього поїзда розпочався у 2016 році. Прототип був створений в Циндао, а випробування почалися в Шанхаї в червні минулого року.

Розробкою займалася китайська корпорація CRRC, яка є одним з найбільших у світі виробників залізничної техніки.

Потяги на магнітній подушці (маглев-потяги) використовують для пересування магнітну левітацію, що позбавляє їх швидкісних обмежень звичайних поїздів.

В Китаї перша маглев-лінія була запущена ще в 2003 році в Шанхаї. Капсули, розраховані на 28 пасажирів, можуть використовуватися для переїздів на великі відстані і для перевезення вантажів.

Перша трубопровідна траса буде розгорнута в Індії, потім - в Саудівській Аравії. Яка буде протяжність трас, поки не відомо, - повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, у червні 2018 року тодішній міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляв про те, що вакуумні поїзди за такою ж технологією з’являться в Україні через 5 років. А вже через два роки пояснив, чому цього не буде.

Напевне, ексміністр ніколи не їздив дизель-поїздом у поліські села.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень