Це можна передавати у спадок: побутові предмети з СРСР, які ніколи не ламаються (ФОТО)
Ви можете знайти їх вдома чи на дачі
Є речі, якими ми користуємося все життя, і навіть не можемо пригадати, звідки вони взялися. Цілком можливо, що залишилися від бабусі, а то й прабабусі. Чимало предметів побуту в СРСР робили суто механічними, а користувалися ними дуже обережно, через це вона дожили у наших домівках до цих днів.
Прес для часнику
Використовували його не тільки за прямим призначенням - для подрібнення часники. Є господарки - які таким пресом навіть горіхи колють, або прибирають кісточки з вишень. З
Зараз можна знайти дещо сучасніші преси, але не у багатьох є така потреба, оскільки й старий ще справний!
Механічна м’ясорубка
І хоча цей прилад не має купу режимів, як сучасна техніка - він точно надійний. Його робота не залежить від напруги, у нього не вийде з ладу мотор, бо його немає.
Вироблялись ці м’ясорубки з чавуну та сталі й працювали на ручній тязі. Єдина неприємність, яка могла статися з такою м'ясорубкою - це затупилися леза. Проте, це можна досить швидко вирішити.
Пельменниця
Трафарет для пельменів, річ - яку люди везуть з собою, коли їдуть за кордон. Там таке знайти вкрай складно. За один раз можна зробити одразу 37 пельменів. Зламати цей пельменний трафарет практично не можливо, бо це просто металевий диск з отворами. Він практично вічний!
Настільна лампа
Така лампа була практично в кожному домі або в бюро. Для надійності корпус лампи робили з металу або з витривалого карболіту. Чимало таких ламп служать своїм господарям і досі.
Сифон для газування
Раніше газованка у пляшках була рідкісним явищем. Тож люди готували газованку самі, і використовували для цього спеціальний сифон. У них вставляли змінні балончики з вуглекислим газом робили «шипучку». Сифони і досі справні, єдине, що балонів для газування води уже не виробляють.
Джерело: oboz.ua
Радіо Трек: НОВИНИ