Був водієм швидкої допомоги: Рівне втратило захисника на фронті

Прощання відбудеться завтра

На фронті загинув ще один захисник України. Про загибель Олексія Мулярчука повідомила адміністрація та колектив Рівненської обласної клінічної лікарні, де він працював водієи швидкої.

Зокрема, на сторінці медзакладу опублікували допис із таким змістом:

- До горя неможливо підготуватися та знайти слова, аби загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною.

 

Глибоко сумуємо та поділяємо біль рідних з приводу цієї втрати й висловлюємо щирі співчуття усім, хто знав та любив Олексія Вікторовича.

Прощання відбудеться завтра, 23 березня, о 12:00 біля дому героя у селі Біла Криниця, вулиця Молодіжна, буд. 30.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень