Була загроза життю: до Романа Шустика у Рівному терміново приїхали рятувальники (ФОТО)

Через небезпечних сусідів

Керівник Рівненського обласного діагностичного центру Роман Шустик напередодні викликав до своєї оселі рятувальників. Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Виявляється, причиною виклику спецслужб стали небезпечні сусіди. Зокрема, Роман Шустик написав таке:

- Коли природа дарує несподівані сюрпризи і сусідів – на допомогу приходять рятувальники. В себе в господі виявив гніздо ос.

 

Дякую, рівненським рятувальникам та особисто Сергій Крук, за те що допомогли знешкодити небезпечних комах.

 

Хлопці справді професіонали своєї справи, зробили роботу чітко і залагодження, врятували нашу вулицю від небезпечних сусідок-ос.

 

Дякую! Робіть добро!

До слова, рятувальники зауважують, якщо ви виявили гніздо ос чи шершнів, ні в якому разі не намагатися прогнати чи знищити комах самостійно. Це може бути небезпечно для життя. У такому випадку телефонуйте за номером 101.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень