«Буде моєю дочкою»: Даніель Салем готується усиновить 4-місячну дівчинку, яку врятував з-під обстрілу (ВІДЕО)

Її батьків вбили окупанти

На фото: Даніель Салем зі своєю рідною донькою Санта-Луною

Популярний український телеведучий та ресторатор Даніель Салем, який після 24 лютого вирушив захищати Батьківщину на фронт, готується стати татом маленької дівчинки, яку сам врятував з-під обстрілів.

Всі рідні малечі загинули від рук російських окупантів.

Утім, компетентні органи дозволять герою забрати дитину тільки після закінчення війни. Про це Даніель Селем розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну для його YouTube-каналу.

Зараз воїн не може оформити опікунство над дівчинкою та повноцінно її усиновити через військову службу. В разі його поранення чи смерті ніхто не зможе забрати маленьку, тому зараз нею опікуються в спеціальній установі.

— Ця дівчинка буде моєю донькою. Я впевнений. Їй зараз вже чотири місяці.

 

Їй було два місяці, коли ми її забрали з-під обстрілу. Але це буде. Це дуже інтимна історія для мене, – сказав артист.

Для того, щоб усиновити врятовану дитину, Даніель Селем проходить багато перевірок та збирає документи.

— Я думав, що зможу це зробити дуже легко. Але ні. Лише після війни.

 

Я навіть опікунство зараз не можу оформити, тому що мати моєї дитини зараз теж за кордоном і у мене нема нікого, кому я можу її віддати, – пояснив боєць.

Рідна дочка ведучого, 7-річна Санта-Луна зраділа новині, що в неї буде сестричка, розповів Селем.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень